Joachim Löw zachowuje się obleśnie! Zobaczcie, jak na meczu dłubie w nosie i grzebie w majtkach. Fuj!!!

Niemieccy piłkarze są faworytami obecnie trwających finałów Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2016, ale ich grę może przyćmić zachowanie trenera, którym jest Joachim Löw. Niestety szkoleniowiec nie pokazuje się ze zbyt dobrej strony…

Co takiego zrobił Joachim Löw, że teraz musi się wstydzić przed całą Europą i milionami kibiców? Podczas meczu swojej drużyny z reprezentacją Ukrainy myślał, że nikt na niego nie patrzy i wkładał sobie ręce w spodnie, do nosa, grzebał, coś wyjmował. Co gorsza później wąchał te dłonie! Jego zachowanie jest nie tylko niezrozumiale, ale przede wszystkim obleśne.


trener-pas


Może trener chciał sprawdzić świeżość swojej bielizny, a może to z nerwów o wynik meczu? Trudno powiedzieć i trudno zrozumieć takie zachowanie, bo przecież Löw trenuje piłkarzy nie od dziś i wie, że telewizyjne kamery podczas meczu nie tylko śledzą zawodników, ale jedna z nich jest zawsze skierowana na trenera, by realizator mógł pokazać jego reakcje w kluczowych momentach gry.

Jak można się tak zachowywać przy ludziach?

tren-1


Niestety tym razem kamery oprócz radości trenera ze zdobytych goli, zarejestrowały też jego ohydne zachowanie, które na pewno zrazi do niego wielu ludzi, zwłaszcza tych o pedantycznych skłonnościach.

Kto mu teraz poda rękę na przywitanie?

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.


źródło : youtube.comReply