„Undercut hair” to najmodniejsza fryzura tego roku! Zobaczcie jej kolorową wersję z kotem, która podbiła Instagram

W ostatnich latach przychylność kobiet zyskały fryzury z podgalanymi boki i wzorkami, ale nie każda pani może pozwolić sobie na tak szalone uczesanie. Dlatego powstało rozwiązane idealne, czyli fryzura „undercut hair”, która da wyraz szalonemu temperamentowi, ale jednocześnie pozwoli wyglądać statecznie i elegancko, gdy zajdzie taka potrzeba. 

Cięcie w stylu „undercut hair” polega na wycięciu wzorku z tyłu głowy ponad karkiem w taki sposób, by można go było przykryć pozostałymi włosami, gdy zostaną rozpuszczone. W ten sposób jednocześnie można mieć na głowie coś ekstrawaganckiego oraz klasycznego. Ostatnio hitem jest farbowanie wyciętych kształtów, a inspiracją stała się młoda Rosjanka Katichka, której tęczowa fryzura zachwyciła i zaszokowała tysiące internautów.


fryzura-pas


Katichka ma dwie pasje: kreowanie wyglądu i koty. Postanowiła więc połączyć je i zafundowała sobie szaloną fryzurę w stylu „undercut hair”, przedstawiającą jej ukochanego kota sfinksa. Dziewczyna nie poprzestała tylko na fantazyjnym cięciu, ale również pofarbowała włosy na jaskrawe kolory: różowy i niebieski. Dzięki temu ma fryzurę, która jest inna niż wszystkie oraz jak sama twierdzi, uczesanie to pozwala jej zawsze mieć blisko ukochanego kota.

Podoba wam się takie szaleństwo na głowie? A może dziewczyny waszym zdaniem oszpecają się takimi dziwacznymi fryzurami?

Katichka lubi odważne fryzury, makijaże i stylizacje

cat-hairstyle-shaved-back-head-katichka-4


Cięcie ożywiono tęczowymi kolorami

cat-hairstyle-shaved-back-head-katichka-5


Trzeba przyznać, że precyzja wykonania cięcia i farbowania robi wrażenie

cat-hairstyle-shaved-back-head-katichka-3


Dla Katichki inspiracją jest jej ukochany kotek

cat-hairstyle-shaved-back-head-katichka-2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.


źródło : boredpanda.comReply