11 złotych zasad wychowania według książęcej pary. Czy Kate i William mają sposób na idealne dzieci?

Jedynie w bajkach książęta i księżniczki mają idealne życie, w rzeczywistości nie mają takiego luzu, jak inne dzieci.

Z pewnością urodzenie się w królewskiej rodzinie daje wiele możliwości, których przeciętne dziecko nie ma. Jednak idzie za tym też wiele zajęć i zasad, którymi zwyczajny malec nie musi się przejmować. Dzieci królewskich par są cały czas wystawione na obecność mediów, każde ich potknięcie czy złe zachowania, szeroko komentowane.

Daily Mail

Najsłynniejsze dzieci królewskiej pary – książę George i księżniczka Charlotta, dzieci Kate i Willliama, są kochane przez cały świat. Ciekawostką jest, że diuk i diuszesa, zrezygnowali z wielu typowych dla książęcej rodziny zasad. Dzieci wychowują sami, a nie przez mamki i nianie. George i Charlotta sami muszą składać swoje zabawki, a ich rodzice mają 11 zasad, które może nie podobają się staroświeckiej królowej Elżbiecie, ale z pewnością są warte zastosowania i przez innych rodziców.

Pinterest

1. Tytuł to nie powód do wychowania w oderwaniu od realnego świata

Kate i William mają jedną nianię do pomocy, ze względu na oficjalne spotkania i obowiązki książęcej pary. Jednak wszystkie obowiązki – karmienie, kąpiele, spacery i zajmowanie się dziećmi, gdy są chore biorą na siebie rodzice. William do niedawna normalnie pracował na etacie i wracał do domu po zmianie i brał się do pracy i obowiązków w domu. Tytuł tytułem, ale bajka sama się nie przeczyta ;)

2. Szacunek dla innych i ich pracy

Prawnuki królowej są uczone szacunku dla innych, czy jest to głowa innego państwa, czy opiekunka w przedszkolu. Mają wpajane, że każdy jest ważny i obowiązki, jakie wypełnia nie powinny być lekceważone. Książęce dzieci wiedzą, że praca sprzątaczki nie jest łatwa i przyjemna i należy pamiętać, by nie być egoistą, bo ma się pieniądze. Są uczone, że posiłek należy zjeść i posprzątać po sobie, a ciuszki włożyć do kosza na pranie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me


Reply