10 błędów, które zdaniem mężczyzn, kobiety najczęściej popełniają będąc w związkach. Warto się zastanowić nad ich uwagami

Aby stworzyć trwały i szczęśliwy związek, trzeba pracować nad swoimi wadami.

Różnic między płciami jest wiele, zarówno na poziomie fizjologicznym, jak i emocjonalnym. Niestety owe odmienności sprawiają, że kobiety i mężczyźni często nie rozumieją swoich zachowań i decyzji, bo to, co dla jednych jest właściwym zachowaniem, w oczach drugich może się jawić jako błąd.

Budowanie szczęśliwego związku to nie łatwe zadanie, przede wszystkim dlatego, że każdy człowiek ma wady. Niektóre z nich wynikają z usposobienia człowieka, a inne są charakterystyczne dla danej płci, ale nad wszystkimi można skutecznie pracować, wystarczy chcieć się zmienić na lepsze.

Nikt nie lubi krytyki, dlatego większości ludziom trudno odważyć się na szczerą rozmowę o swoich błędach i wadach. Wytykanie innym ich przywar również nie jest przyjemne, dlatego w wielu związkach nie dyskutuje się o tym, jakie zachowania i cechy charakteru są drażniące dla drugiej osoby.

Mężczyźni często milczą i nie wytykają kobietom ich wad, ponieważ wiedzą, że krytyka może tylko doprowadzić do konfliktu. By nie narazić się swoim kobietom w osobistym starciu, panowie stworzyli listę 10 najczęstszych błędów, jakie panie popełniają w codziennym życiu, a które wpływają na ich relacje z nimi i chęć bycia razem.

Błąd 10 Dyskutowanie bez przerwy

Mężczyźni z natury są konkretni, zaś kobiety uwielbiają wdawać się w szczegóły i wszystko obrazowo opisywać, skacząc z tematu na temat. Takie słowotoki irytują mężczyzn, ponieważ oczekują oni precyzyjnych i rzeczowych informacji. Nie obchodzą ich wątki poboczne, a monologi godzinami prowadzone przez kobietę, tylko ich do niej zniechęcają.

Kolejne dziewięć błędów, znajdziecie na następnych stronach. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : difundir.org

Reply