10 ćwiczeń dla każdej kobiety, które poprawią twoje zdrowie i zadbają o ładny wygląd

Nie ważne jak bardzo jesteś zajęta i ile masz na głowie, powinnaś znaleźć zawsze czas dla siebie i dla swojego ciała. Jest to oczywiście trudne, wyrwać z dnia kilka cennych minut, zwłaszcza dla ćwiczeń. Zamiast biegać do siłowni, możesz wykonywać pewne ćwiczenia w domu, które nie tylko będą dbały o twój wygląd i zdrowie, ale też nie wymagają sprzętu. 

Ćwiczenia, które mamy na myśli są przede wszystkim przeznaczone dla kobiet, by zadbać i ujędrnić kobiece krągłości. |Dzięki nim rozciągniesz się i wzmocnisz mięśnie. A to z pewnością nie zaszkodzi :)


male1. Side plank

Ćwiczenie wzmacnia ramiona, brzuch i nogi oraz poprawia poczucie równowagi. Na początku ćwiczenie może wydawać się trudne, ale z czasem będzie coraz łatwiej.

1


2. Pompki

To bardzo dobre ćwiczenie dla kobiet. Wzmacniają klatkę piersiową, ramiona, biceps i triceps. A także bardzo dobrze wpływa na ujędrnienie i wzmocnienie całego organizmu. Trzeba więcej?

2


3. Step wysoki

Te ćwiczenia wzmacniają całe ciało i poprawiają kondycję, a także ładnie kształtują mięśnie ud i pośladków. Na kolejnych stronach znajdziesz więcej ćwiczeń!

3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : lifehack.org

Reply