10 dziwnych zwyczajów seksualnych z całego świata. Którego z nich, nigdy nie chcielibyście wypróbować?

Choć ludzie są do siebie z natury podobni, to w każdy rejon świata ma swoje tradycje.

Potrzeba bliskości drugiego człowieka jest naturalna, tak samo jak chęć prokreacji z nim. Bez pożądania i miłości fizycznej, przetrwanie świata byłoby niemożliwe, więc od wieków ludzie doskonalą się w sztuce kochania i obmyślają techniki, które pozwolą nie tylko skutecznie przedłużyć gatunek, ale i osiągnąć jak najwięcej satysfakcji.

Co kraj, to obyczaj. Zasada ta dotyczy także życia seksualnego ludzi, gdyż w różnych zakątkach naszego globu, preferuje się odmienne uciechy. Podejście do seksu i tego, co jest podniecające, stanowi wynik ogólnego patrzenia człowieka na świat, swoje ciało i jego potrzeby.

Współcześnie seks jest powszechnie dostępnym towarem, zwłaszcza w internecie, więc wiele osób, może uważać, że nic ich w tym temacie nie zaskoczy. Gwarantujemy jednak, że kilka łóżkowych zachowań pierwotnych plemion, naprawdę Was zadziwi.

1. Wyspy Trobrianda

Ludy tych wysp położonych na Oceania Spokojnym, niespodziewanie znajdują radość w… skubaniu rzęs partnera! Dla nas zabieg ten wydaje się bolesny i oszpecający, jednak tam wzajemne wyrywanie włosków jest seksy.

2. Mikronezja

Indianie z tamtych rejonów, by wzmóc podniecenie dają się kąsać mrówkom.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : darada.co

Reply