10 najgroźniejszych kobiet świata, które przez lata kierowały potężnymi grupami przestępczymi. Ich bezwzględność była zaskakująca

Emancypacja kobiet dotknęła wszystkie dziedziny życia, w tym przestępczość.

Przestępczość zorganizowana kojarzy się z grupą twardych facetów, którym rozkazuje nieustępliwy boss, opływający w luksusy i nieznający litości. Taki obraz przestępców utrwaliły np. filmy, ale świat się zmienia i panowie także w łamaniu prawa, muszą zrobić nieco miejsca kobietom.

Agresję czy brutalność przede wszystkim wiąże się z mężczyznami, ze względu na ich większą tężyznę i wrodzony brak cierpliwości. Niestety nie tylko panowie potrafią być okrutni i bezwzględni, co widać po ilości kobiet, jakie w ostatnich dekadach zaangażowane były w działalność zorganizowanych grup przestępczych.

Przywódczynie gangów z jednej strony szafowały czyimś życiem, zlecały zabójstwa, pobicia itp., zaś z drugiej strony były matkami pełnymi rodzicielskiej troski. Choć ich zachowanie zasługuje na potępienie, to trzeba przyznać, że tylko odważna, silna psychicznie i niezłomna kobieta może udźwignąć taki ciężar, jakim jest zarządzanie bezwzględnymi bandytami.

Sylwetki największych przestępczyń znajdziecie już na kolejnych stronach tego artykułu. 

istina

Kobieta została aresztowana we wrześniu 2012 roku pod zarzutem kierowania  grupą przestępczą zajmującą się handlem ludźmi. Początkowo zarzekała się, że prowadzi tylko serwis randkowy, ale ostatecznie przyznała się, że pod pozorem randek sprowadzała dziewczęta do domów publicznych. Na całym procederze zarobiła ponad 10 milionów dolarów. Ze względu na przyznanie się, została skazana tylko na 6 miesięcy więzienia i 5 lat próby.

2. Thelma Wright

Jackie Wright był baronem narkotykowym w Filadelfii, a po śmierci w 1986 roku (został zastrzelony i znaleziono go zawiniętego w dywan), jego role przejęła żona Thelma Wright. Kobieta zajmowała się przerzutem dragów z Los Angeles do Filadelfii. Robiła to przez kilka lat, ale po jednej ze strzelanin uznała, że chce skończyć z przestępczym światem.


3. Maria Leon

Maria Leon ma bardzo bogaty przestępczy dorobek, który nie przeszkodził jej w urodzeniu trzynastu dzieci! Dowodziła gangiem zajmującym się handlem narkotykami, zabójstwami na zlecenie i handlem ludźmi. Współpracowała z meksykańska mafią. Dała się złapać po śmierci syna Danna w 2008 roku, gdy zdecydowała się przyjechać na jego pogrzeb. Służby śledziły jej współpracowników, co doprowadziło ich do okrutnej kobiety.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : deadbees.net

Reply