10 potężnych obrazów, które zachwycą cię i zostaną z tobą na dłużej. Tego nie widzi się na co dzień

Żyjąc szarym, zwykłym życiem, rzadko co nas zachwyca. 

Ciągły pośpiech i fakt, że ze wszystkim jesteśmy spóźnieni, nie sprzyja rozglądaniu się wokół. Łatwo jest przegapić jakiś detal, szczegół, który mógłby wywrzeć na nas wrażenie. Przeszkadza też dorosłość. Dużo mówi się o tym, że człowiek szczęśliwy, to taki, który nie zatracił w sobie dziecka. Nadal potrafi szczerze cieszyć się maleńkimi rzeczami, jest prostolinijny, niczego nie ukrywa, nie manipuluje. Jest prosty w obsłudze. 

Niestety bardzo łatwo gubimy w sobie te nasze dzieciaki. Życie nas zmienia. Coraz mniej rzeczy jest nas w stanie wzruszyć, czy choćby zdziwić. Czasami więc, by dostrzec to, jak wiele wokół nas piękna i jak zadziwiające bywa życie, warto wejść w czyjeś buty, zmienić perspektywę. Pomogą wam to zrobić te wzruszające zdjęcia. Gwarantujemy, że zostaną z wami na dłużej.

1. Dzieci z indonezyjskiej wioski zdjęły buty, aby nie poplamić asfaltu, który widziały po raz pierwszy w życiu. Trudno uwierzyć w to, że dla kogoś zwykła jezdnia, nawierzchnia, po której my jeździmy każdego dnia, może być niepojętym cudem. 

2. Mama Alexa zabrała go na koncert heavy metalowy w Hiszpanii, aby mógł spędzić czas z innymi fanami. Nie mogła przypuszczać, że to on będzie tam gwiazdą!

3. Byli więźniowie Auschwitz spotkali się po 72 latach. Na spotkaniu porównywali swoje tatuaże z numerami, którymi „byli” w obozie koncentracyjnym.

4. Sanitariusz Chris Trokey uratował mężczyznę z płonącego samochodu. Okazało się, że ten pozornie obcy mężczyzna, to lekarz, który ratował Chrisowi życie, gdy ten przyszedł przedwcześnie na świat i pojawiły się komplikacje. I jak tu nie wierzyć w karmę?

Czytaj i oglądaj dalej na następnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply