100 dni zmienia bardzo wiele. Te zabawne komiksy pokazują, jak w tym czasie przekształca się nasze podejście do codziennych spraw 

„Czas jest chirurgiem, który wykonuje na człowieku swoją własną operację” – Tony Parsons.

Czas jest najbardziej sprawiedliwą rzeczą na świecie, ponieważ dla wszystkich płynie w jednakowym tempie i wszyscy ulegają jego wpływowi. Nikt też nie może go zatrzymać, ani przed nim uciec. Upływające godziny, dni, miesiące i lata odciskają na człowieku swoje piętno i zmieniają go.

 

Biegnący czas sprawia, że człowiek oswaja się z różnymi sytuacjami i nabiera doświadczenia. To zaś mocno przekłada się na jego podejście do konkretnych rzeczy i sytuacji. Najczęściej nawet nie dostrzegamy, jak ogromnej metamorfozie ulega nasze podejście, dopóki nie porównamy swojego zachowania w dłuższej perspektywie.

Czy 100 dni to mało? Co może zmienić zaledwie 3 miesiące w życiu człowieka? Oj bardzo wiele, co postanowił zabawnymi ilustracjami pokazać pewien rysownik. Trzeba przyznać, że jest bardzo wnikliwym obserwatorem rzeczywistości i ludzkiej natury.

 

Nowy Smartphone

Tuż po zakupie każdy pieczołowicie dba po swój nowy telefon, uważając by nigdzie nie spadł czy nie był brudny. Jednak podejście do tego urządzenia szybko się zmienia, bo przestajemy traktować je jak drogi sprzęt, a widzimy w nim narzędzie codziennego użytku, przydatne nie tylko w komunikacji.

Kolejne rysunki znajdziecie już na następnych stronach. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : difundir.org

Reply