11 cudownych krajobrazów, które nie wyszły spod ręki grafika. Te miejsca przypomną Ci, jak piękny i zachwycający jest nasz świat!

Nasz świat jest wyjątkowy i pełen magii.

Natura tworzy wielowarstwowe pejzaże, których nie podrobiłby najlepszy artysta. Istnieje milion lub więcej zakątków świata, o których nie mieliśmy pojęcia, a które zachwycają swą niezwykłością. W tych miejscach nawet średni fotograf jest w stanie wykonać zdjęcia, które zapierają dech w piersiach. To piękno nie potrzebuje Photoshopa, manipulacji światłem, filtrami, czy innymi narzędziami.

 

Żadna obróbka nie jest tym miejscom potrzebna, by błyszczały. To bardzo przykre, że w dzisiejszych czasach ludzie chcą być do siebie podobni. Zwłaszcza kobiety ulegają presji otoczenia i wybierają takie same fryzury, makijaże, a czasem idą o krok dalej, decydując się na operacje plastyczne, by wyglądać identycznie jak cała masa innych poprawionych gwiazd i modelek. Natura rządzi się innymi prawami. Pokazuje nam, że piękno ukryte jest w oryginalności, w tym, co wyjątkowe, unikatowe, jedyne w swoim rodzaju.

 

Miejsca zebrane w tym zestawieniu są nie tylko przepiękne, ale i unikatowe właśnie. Decyduje o tym ich niezwykły klimat, dziewicza przyroda, nieskażone ludzką działalnością środowisko. To wszystko sprawiło, że warto się do nich wybrać, choćby „palcem po mapie”, np. poprzez te niezwykłe zdjęcia.

Przejdźcie na drugą stronę, by zagłębić się w pięknie przyrody, które broni się samo.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : news.nationalgeographic.com, boredpanda.com, forbes.com, wikipedia.org, brightside.me

Reply