12-letnia dziewczynka urodziła dziecko! Wszyscy wstrzymali oddech, gdy wyszło na jaw, kto jest ojcem noworodka

Z roku na rok na świecie przybywa nastoletnich matek.

W nieplanowane ciąże zachodzą coraz to młodsze dziewczyny mające 12,13 lat. Nie jest łatwo znaleźć odpowiedź, dlaczego tak się dzieje i kto najbardziej zawiódł. Wszyscy są w głębokim szoku, bo to nie miało prawa się zdarzyć, a jednak stało się smutnym faktem. Bobas mocno krzyżuje plany młodych ludzi. Zamiast się uczyć i spędzać beztrosko czas z rówieśnikami, muszą prędko dorosnąć i odnaleźć się w nowej roli.

Często nie mają wsparcia ze strony bliskich. Rodzice, zamiast udzielić im rad i pomóc finansowo, krytykują ich i codziennie przypominają, jak wielki błąd popełnili. W najgorszej sytuacji są oczywiście nastoletnie matki. To one za nieprzemyślaną decyzję płacą najwyższą cenę. Młodzi ojcowie niejednokrotnie je porzucają, ponieważ nie chcą zajmować się rozwrzeszczanymi maluchami. W sumie sami są jeszcze dziećmi, którym nie w głowie odpowiedzialność i obowiązki.

Niedawno zrobiło się bardzo głośno o 12-letniej Tani Luciszyn z Ukrainy. We wrześniu tego roku dziewczynka urodziła córkę i stała się tym samym najmłodszą matką na Ukrainie i jedną z młodszych na świecie. Tania upiera się, że nie miała pojęcia, że zaszła w ciążę. Nie miała typowych objawów dla ciężarnych, a dziecko w jej brzuchu bardzo długo się nie ruszało.

Przejdź na kolejną stronę i dowiedz się więcej. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : detector.media

Reply