13 prostych i skutecznych żartów, które możesz zrobić każdemu i na każdą okazję. Pamiętajcie, śmiech to zdrowie 

Życie czasem jest smutne i nudne, dlatego sami musimy zadbać o to, by od czasu do czasu było bardziej kolorowe i wesołe. Ale co zrobić żeby było miło i radośnie? Po prostu wyciąć komuś jakiś śmieszny numer. 

Zazwyczaj psikusy czy żarty robimy pierwszego kwietnia, ale to nie jedyny dzień w roku, kiedy można się powygłupiać. Dlatego mamy dla was propozycję trzynastu dowcipów, które są zabawne, ale nie chamskie czy szkodliwe. Nasze żarty są proste w wykonaniu i powinny rozśmieszyć wszystkich, nawet osobę, którą wkręcamy.


zart-pas


Pamiętajcie, ktoś z kogo żartujemy też ostatecznie powinien się roześmiać, dlatego odpowiednio dobierajcie żarty i uważajcie, by nie przesadzić z psikusami, by nie rozbić nimi komuś krzywdy.

1. Fałszywa Coca-Cola

Po prostu wlej do butelek po Coca-Coli sos sojowy. Najlepiej wybrać małe szklane butelki z odkręcanymi kapslami, ponieważ wtedy będzie łatwiej spreparować fakt, że butelka nie była jeszcze otwierana.

zart-5


2. Mleko się wylało

Widok jakiejkolwiek cieczy na klawiaturze laptopa zdenerwuje każdego. Jeśli chcecie kogoś wkurzyć to wystarczy, że na szkle zrobicie plamę z białego półpłynnego kleju, poczekacie aż wyschnie, a potem delikatnie przeniesiecie ją na miejsce „zbrodni”.

kawał-1


3. Kolorowa woda

To żart dobry na każdą okazję: wystarczy w wylewce kranu umieścić tabletkę z barwnikiem spożywczym. Polecamy wybór czerwonego koloru, który sprawi, że zamiast wody z kranu popłynie krew.

zart-2


4. Karteczkowy samochód

Żart nieszkodliwy, a niezwykle śmieszny i wart czasu, jaki pochłania jego wykonanie.

Koniecznie odwiedźcie drugą stronę artykułu, a dowiecie się, jak wykonać skuteczne żarty za pomocą monety, krzesła czy komputera. 

zart-3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

Reply