14-latek prosi starszą kobietę do tańca. To, co z nią wyprawia, przechodzi ludzkie pojęcie!

Niektórzy chłopcy, szczególnie w okresie dorastania bywają bardzo wstydliwi. Na szkolnych dyskotek podpierają ściany i krepują się poprosić dziewczyny do tańca. Stoją i obserwują, jak doskonale bawią się ich potencjalne partnerki. Czasem wynika to z ich nieśmiałości a czasem z wątpliwych umiejętności tanecznych.

Nastolatek z poniższego filmiku z pewnością nie ma takich problemów. Bez wahania podchodzi do starszej atrakcyjnej kobiety i prosi ją do tańca. Chwilę później stają się główną atrakcją imprezy, a oczy wszystkich zgromadzonych skupione są właśnie na nich. Choć na potańcówce jest mnóstwo osób, tej pary nie da się nie zauważyć!

8


Tylko zobaczcie, jak on się rusza! Widać, że taniec ma we krwi. Jego partnerka musiała być w totalnym szoku, bo kto by się spodziewał, że 14-latek potrafi tak czuć muzykę!

Jaki z tego wniosek? Nigdy nie odmawiaj niepozornym partnerom, bo wiele może cię ominąć, np. to, że z dnia na dzień zostaniesz gwiazdą YouTube (filmik obejrzało już ponad 11 mln internautów) :).

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : Pauly Paredes

Reply