14-latka przyjęła wyzwanie od koleżanki i wetknęła sobie młotek w usta. Kiedy narzędzie utknęło, dziewczynie przestało być do śmiechu

Kiedy mamy naście lat, wydaje nam się, że możemy wszystko.

Wszystko jest dla nas śmieszne i rzadko kiedy przez tę zabawną otoczkę, potrafimy dostrzec poważne konsekwencje własnych czynów. Nie przejmujemy się za bardzo, zbyt zajęci tym, by jak najlepiej się bawić. Bardzo łatwo dajemy sobą kierować i manipulować. Wystarczy, że ktoś powie nam, że na pewno nie damy rady czegoś zrobić, a już czujemy się zobligowani do tego, by mu udowodnić, że się myli.

Zakłady i zobowiązania mają wtedy niebagatelne konsekwencje, a ich skutki mogą być dotkliwe, bolesne, a czasem nawet niebezpieczne. Nie tak dawno przekonała się o tym Kayley, 14-latka z Luizjany, która w internecie zasłynęła ze śmiesznego, ale też okrutnie głupiego popisu.

Młoda dziewczyna włożyła sobie młotek w usta, a gdy ten nie chciał z nich później wyjść na swoim Twitterze umieściła zdjęcie z zabawnym podpisem. – Jak powiedzieć mamie, że młotek utkwił mi w ustach? – pytała w opisie fotografii dziewczyna. Reakcji internautów na wpis nietrudno się domyślić. Komentujący nie szczędzili jej słów krytyki, ciętych i celnych uwag na temat głupoty dziewczyny.

Wśród wpisów znalazła się też odpowiedź na jej pytanie. Pewna kobieta napisała: – Nie powiesz o niczym mamie, bo masz młotek w ustach – zauważyła. Ktoś inny napisał: – Lepiej, żeby twoja mama schowała przed tobą skrzynkę z narzędziami. – Swoją drogą ciekawe, co ma w głowie dziewczyna, która dla zabawy wpycha sobie do ust narzędzia? – pytali internauci. Jak dziewczyna wytłumaczyła się ze swojego wygłupu, z którego teraz śmieje się cały internet?

Przeczytasz o tym stronę dalej.

mu winna okazała się fascynacja koreańskim zespołem J-pop o nazwie BTS. Dziewczyny wymieniały się zdjęciami jego członków. Jednego z nich Kayley uznała za tak przystojnego, że dla niego „mogłaby wsadzić sobie młotek do ust”. Oczywiście koleżanka 14-latki nie omieszkała zadrwić z dziewczyny, wytykając jej, że na pewno blefuje i szydząc z niej, że nie ma na tyle odwagi, by zdecydować się na coś takiego. Kayley zamknęła jej jednak usta, wysyłając jej swoje zdjęcie z młotkiem.

Niestety, w ten sposób zamknęła usta również sobie. Długo męczyła się z młotkiem, który się w nich zaklinował. Zamiast jednak się przestraszyć, zrobiła sobie z tego żarty, ciesząc się z popularności, którą w ten sposób zyskała. Jak to się mogło skończyć uświadomiła jej dopiero wściekła matka:

Nie marzyłam o sławie mamy  „tej dziewczyny od młotka”. Kayley zachowała się strasznie głupio, gdyby młotek utknął na dobre pewnie trzeba by go było wyciągać z pomocą chirurga. Nie wiem, co ona sobie myślała – stwierdziła kobieta.

Kayley już wie, jak idiotycznie się zachowała. – To, co zrobiłam było głupie. Są lepsze sposoby na wyrażenie fascynacji – powiedziała 14-latka. Może dziękować tylko swemu szczęściu (które wiadomo, kogo się trzyma), że jej wybryk nie zakończył się na stole operacyjnym.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : buzzfeed.com, dailymail.co.uk, twitter.com

Reply