Słynny komik zadał tylko 2 pytania i zmienił nie do poznania życie 17 tys. par. Też je sobie zadaj, jeśli się nie boisz

Jak stwierdza Sloss ludziom podobają się podobne historie i często ulegają urokowi tych opowieści. – Wybierają niewłaściwą osobę i próbują wcisnąć ją w swoje życie, nawet jeśli ten kawałek tam nie pasuje – mówi mężczyzna. 
Według Slossa większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że inni mają tak samo głębokie, złożone i samowystarczalne osobowości. Spędzają też wiele lat próbując poukładać swoje puzzle.

Nie chcą porzucić swojej wizji, żeby dopasować się do czyjejś – mówi komik. Jak twierdzi Sloss, skoro na ziemi jest 8 miliardów ludzi, musieliśmy mieć wielkie szczęście, znajdując bratnią duszę w promieniu 100 kilometrów. Komik uważa, że graniczy to z cudem, a ludzie są razem, bo nie potrafią żyć samotnie.

Możesz spędzić z kimś 2, 5 lub 10 lat, a następnie zdać sobie sprawę, że układacie zupełnie inne układanki. Jest to moment, w którym trzeba zadać sobie dwa naprawdę ważne pytania: Po pierwsze, czy zdaję sobie sprawę, że zmarnowałem 2, 5 czy 10 lat mojego życia? Po drugie, czy chcę zmarnować resztę?

To mądre i dające do myślenia słowa – powiecie. Zgodzimy się i choć przez nie rozstało się już ponad 17 tys., par, chyba lepiej, że zdecydowali się w końcu na ten ważny krok. Oby tylko wyszło im to na dobre.

Źródło: mamamia.com.au, brightside.me

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.Reply