Choć wydaje się to nieprawdopodobne, wszystkie związki sprowadzają się do dwóch typów. Jaki jest twój?

Każdy chce, by jego związek był idealny, ale nie każdemu to się udaje, często zupełnie nie wiadomo dlaczego.

Znalezienie drugiej połowy dla wielu jest sensem życia. Nie potrafią i nie chcą iść przez życie sami, jedni mają szczęście i poznają tę właściwą osobę dosyć szybko. Inni brną w złe związki, kłótnie i toksyczne relacje, by dopiero po latach dojść do wniosku, że wszystko jest stracone, a miłości nie ma. Z pewnością na związek, wpływa przykład, który widzi się w dzieciństwie.

Oczekiwania co do związku i sposoby jego realizacji kształtuje najczęściej przykład, jaki szedł od rodziców. Często też ludzie mają tendencję do porównywania swoich związków, do tych filmowych, które ni jak nie mają się do rzeczywistości. Nigdy bowiem wyobrażenie nie będzie takie, jak prawda. Bo związek to nie tylko piękne i romantyczne randki, ale też zmaganie się z problemami i swoich charakterem.

Jest wiele sposobów, na mówienie o miłości. Każdy ma inne wyobrażania i doświadczenia. Zupełnie co innego będzie ważne w związku dla młodych zakochanych ludzi, a co innego dla ludzi w stałym i długoletnim związku. Jednak psycholodzy podkreślają, że wszystko sprowadza się do dwóch typów związku, a obrany typ nie tylko wskazuje na poglądy partnerów, ale też determinuje długość związku.

Sprawdź na kolejnej stronie, o jakich typach mowa.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me

Reply