Pies Husky znalazł porzuconego i wycieńczonego kociaka. Ku zaskoczeniu wszystkich nie zrobił mu krzywdy, lecz zaoferował pomoc

Ośmiomiesięczna kotka Rosie została porzucona przez właściciela. Była bardzo wychudzona i z trudem otwierała oczy. Mało kto dawał jej jakąkolwiek szansę na przeżycie. Poturbowanego kociaka znalazł pies Husky o imieniu Lilo. Nie zrobił jednak maleństwu krzywdy, przygarnął go pod swoje skrzydła, oferując bezpieczeństwo i przyjaźń pozostałych psich kompanów tej samej rasy.

Lilo stała się dla Rosie prawdziwą matką zastępcza, która troszczy się o kociaka do dnia dzisiejszego. Wraz z innymi Husky stali się zgraną paczką przyjaciół, którzy nie odstępują się ani na krok. Ich niezwykła przyjaźń szturmem podbiła internet a zdjęcia szczęśliwej ferajny są publikowane co jakiś czas na Instagramie.

Oglądając poniższe fotografie, nie mam wątpliwości, dlaczego ta czwórka stała się nowymi gwiazdami w sieci. Są wręcz rewelacyjni! Czasem sprawdza się powiedzenie, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.

1

2 3 4 5

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.


źródło : themeowpost.com


Reply