Na świecie istnieją tylko 3 rodzaje ludzi, co potwierdza się w wielu codziennych sytuacjach. To zaskakujące, jak jesteśmy do siebie podobni

To, co dzieli ludzi, równie dobrze może ich trwale ze sobą spajać.

Każdy człowiek jest niepowtarzalny, co nie oznacza, że świat pełen jest oryginalnych i unikatowych postaci o nieszablonowym myśleniu. Choć ludzie sami określają swe osobiste upodobania, to w rzeczywistości mnóstwo zachowań się powtarza, zwłaszcza tych dotyczących codziennych sytuacji.

Człowiek w określonej sytuacji może zachować się na różne sposoby, a podjęte reakcje wiele mówią o jego usposobieniu. Choć każdy reaguje na otaczający go świat w swój indywidualny sposób, to wyróżnić można różne typy ludzi optujących za konkretnymi rozwiązaniami.

W codziennym życiu często nie zastawiamy się nad tym, jak coś robimy i jak robią to inni. Warto jednak uświadomić sobie, jak bardzo jesteśmy do siebie podobni, jednocześnie nieustannie różniąc się.

Frytki

Istnieją tylko trzy systemy jedzenia frytek: solo, polane ketchupem i maczane w sosie nałożonym obok. Co ciekawe, osobę przyzwyczajaną do jednego systemu jedzenia, bardzo trudno namówić na jego zmianę.

Więcej przykładów na to, że daną czynność wykonuje się tylko na trzy sposoby, znajdziecie na kolejnych stronach. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : incrivel.club

Reply