20-latka zaszła w ciążę z jednym ze swoich 4 partnerów! Dziecko ma być „wspólne”

20-letnia Tori Ojeda tak jak inne dziewczyny marzyła o księciu z bajki. Szczęście szeroko się do niej uśmiechnęło, bo zamiast jednego królewicza ma ich aż czterech.

Kobieta mieszka z 18-letnim Markiem, 23-letnim Travisem, 22-letnim Ethanem i 22-letnim Christopherem. Marka, Tori poznała w szkole i od razu się w nim zakochała. Później zdała sobie sprawę, że nie jest obojętna na zaloty Travisa, z którym nawet się zaręczyła.

Wkrótce do relacji dołączyło dwóch kolejnych mężczyzn. W Ethanie i Christopherze 20-latka także zakochała się po uszy. Kilka miesięcy temu wyjechali wszyscy na wspólne wakacje. Po powrocie okazało się, że Tori jest w ciąży. Dziewczyna nie ma pewności, kto jest ojcem. Obstawia, że może być to, Chris, ale pewna nie jest. Co ciekawe, ta wielobarwna rodzina zamierza wychowywać dziecko razem. Tori bardzo by chciała, aby do ich związku dołączyła jeszcze jedna kobieta.

Byłabym zadowolona, gdyby w naszej rodzinie pojawiła się inna kobieta. Trudno mi podzielić czas i uwagę na czterech mężczyzn. Trudno jest mi ustalić harmonogram, dlatego nie che pozostać jedną kobietą w naszej rodzinie — mówi Tori.

Każdy z mężów ma swój pokój. Co wieczór zmieniają się, aby spędzić noc z Tori. Kobieta chce, aby każdy zaznał szczęścia po równo. Nikogo nie faworyzuje. Każdego z partnerów stara się traktować tak samo. Przyznaje jednak, że pojawiają się chwile zazdrości, ale najlepszym sposobem na to, jest szczera rozmowa.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply