20-latka zaszła w ciążę z jednym ze swoich 4 partnerów! Dziecko ma być „wspólne”

Tori urodzi „wspólną” córkę w lutym. Podobno wszyscy są podekscytowani pojawieniem się dziecka w rodzinie i razem zamierzają je wychowywać. Dziewczynka będzie miała zatem 4 tatusiów i jedną mamę. Na razie, bo możliwe, że do rodziny dołączy jeszcze jedna partnerka.

Dostałem z myślą, że istnieje jeden tata i jedna mama. Wszyscy ojcowie naszego dziecka będą dawać mu wsparcie. Uważamy się za zespół — powiedział Christopher najbardziej prawdopodobny ojciec.

Większość moich przyjaciół zna moich partnerów. Kochają nas i tolerują. Mówią, że jesteśmy słodcy. Wiele osób dorastało w kulturze monogamii. Jeśli naprawdę kogoś kochać, to nie wpatrujesz się w kogoś innego — mówi Tori.

Krewni Tori oraz jej partnerów mają różne zdania na temat ich nieco dziwnego związku. Jedni ich wspierają, drudzy nie akceptują takiego stylu życia. Rodzina Ethana i starszy brat Tori są bardzo przychylni jej związkom.

Kiedy gdzieś wychodzimy, skazujemy się na potępienie. Patrzą na nas, jak na szaleńców a mnie nazywają dzi*ką. Być może ludzie potrzebują czasu, aby zrozumieć, że istnieją różne formy małżeństwa. Powinni być bardziej tolerancyjni — mówi z nadzieją Tori.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply