4 pytania, które niezawodnie określą twą osobowość. Ten test ma już 70 lat!

ESTJ – menadżer

Trzymasz porządek. Jesteś praktyczny i zorganizowany. Trzeźwo oceniasz świat. Zwracasz uwagę jedynie na fakty. Chcesz, by inni przyznawali ci rację. Jesteś oddany bliskim i chętnie okazujesz im uczucia. Jesteś komunikatywny i chętnie poznajesz nowych ludzi. 

ENTJ – dowódca 

Kochasz walkę i ryzyko. Najlepiej sprawdzasz się w boju. Odwaga popycha cię do przodu i inspiruje do podejmowania wyzwań. Znasz swe zalety i wady. Masz otwarty umysł i pozytywne nastawienie do życia. 

ESFJ – nauczyciel 

Świetnie dogadujesz się z innymi i jesteś duszą towarzystwa. Jesteś osobą miłą, troskliwą i uprzejmą. Pomagasz innym nawet kosztem siebie. Jesteś niezależny i pragniesz, tylko by bliscy wspierali cię w tym, co robisz. 

ESTP – zdobywca

Swe cele osiągasz wszelkimi dostępnymi sposobami, choćby po trupach. Jesteś zdeterminowany, zawsze trzymasz się swych planów, a kompromisy są nie dla ciebie. Jesteś wojownikiem, który jednak potrafi obiektywnie oceniać świat i ludzi. 

ENFJ mentor

Jesteś osobą bardzo emocjonalną i wygadaną. Dużo gestykulujesz. Posiadasz wielką empatię, która pozwala ci bezbłędnie rozpoznawać emocje innych. Bywasz zazdrosny i nieufny, za to zwykle jesteś zawczasu przygotowany na każdą okoliczność. 

ENTP – wynalazca

Kochasz nowości. Jesteś kreatywny. Łatwo przystosowujesz się do nowych okoliczności. Nie cierpisz rutyny. Często coś zmieniasz, żeby się nie nudzić. Gdy już wpadniesz na jakiś pomysł, zwykle wcielasz go w życie. 

Po więcej rozwiązań przejdź na następną stronę.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.Reply