4 pytania, które niezawodnie określą twą osobowość. Ten test ma już 70 lat!

INTJ – inspiracja 

Twoją zaletą i siłą jest bogate wnętrze, z którego czerpiesz energię i inspiracje. Jesteś perfekcjonistą i pragniesz zbawić świat. Chcesz uchodzić za osobę niezależną, dlatego często nieświadomie odpychasz od siebie innych. Doskonale wiesz, czego chcesz i ufasz sobie w ocenie świata oraz ludzi. 

ISFJ – obrońca

Nienawidzisz fałszu i niepewności. Jesteś nieufny i unikasz obcych ludzi. Dla bliskich jednak jesteś zdolny do wielkich poświęceń. Cechuje cię ostrożność i umiar zarówno w czynach, jak i w słowach. 

ISTP – złota rączka

Masz techniczny umysł, a decyzje podejmujesz rozsądnie, rozważnie, po dłuższym zastanowieniu. Jesteś obiektywny i konkretny. Wywiązujesz się z terminów. Rzadko się spóźniasz. Jesteś otwarty, ale nie lubisz konfrontacji. Starasz się unikać konfliktów. 

ISTJ – inspektor

Jesteś osobą bardzo odpowiedzialną i nie podejmujesz nieprzemyślanych decyzji. Potrafisz wejść w czyjeś buty i spojrzeć na sprawy pod różnym kątem. Ludzie ci ufają, bo jesteś niezawodny. Masz jasno wytyczone cele i wielką determinację, by je osiągnąć. Cenisz sobie porządek i ład we wszystkich sferach życia. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.Reply