5 oznak, że starzejesz sie mentalnie! To może stać sie niezależnie od twojego wieku!

Zestarzeć można się w każdym wieku, nie zależnie czy masz 20, czy 50 lat. Powiedzenie, że masz tyle lat na ile się czujesz nie wzięło się z niczego. Możesz nie dostrzec symptomów, ale przekonasz się, że utrudnią ci życie. Można to zauważyć zwłaszcza w firmach, gdy przychodzi, ktoś nowy. Jest świeży, pełen pomysłów a ty masz już wszystkiego dość. 

Niestety starzenie się jest nie do odwołania, ale ważne jest, by twój umysł się nie „grzybiał” i nie zamykał w ciasnych doświadczeniach. Jeśli nie chcesz się zestarzeć, uważaj na te 5 oznak!


thesmickle.com

anti-aging-skin-care1. Nie śledzisz nowinek

Gdy nie jesteś na bieżąco z technologiami i nowości unikasz jak ognia to znaczy, że twój mózg się starzeje. Wiadomo jest tego dużo – nowe aplikacje, portale społecznościowe i gadżety. Nie musisz tego posiadać, ale powinieneś wiedzieć, jak się do tego zabrać. Zwłaszcza w pracy musisz wiedzieć, co dzieje się w twojej branży.

1


2. Paranoja

Gdy jedziesz w nowe miejsce, nie cieszysz się, że zobaczysz rzeczy, których dotąd nie widziałeś. Nie szukasz informacji. Masz ataki paniki i paranoi, że na pewno cię okradną, że się zgubisz. Spokojnie, wrzuć na luz! Ciesz się z doświadczania nowych rzeczy, a nie bój się ich.

Kolejne oznaki znajdziesz na następnej stronie.

23

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply