5 sposobów, by po pierwszej randce nastąpiła kolejna :)

Pierwsza randka jest zawsze stresująca, każdy uważa na słowa, próbuje dowiedzieć się coś o innej osobie i nie urazić jej. Zwłaszcza mężczyźni mają nie lada wyzwanie, by oczarować dziewczynę tak, by zgodziła się na kolejne spotkanie. Pierwsze spotkanie decyduje o wszystkim, o kolejnych spotkaniach i losach całego związku – czy w ogóle uda się go stworzyć. 

Pierwsza randka nadaje ton spotkaniom i zdradza, jak relacja cię interesuje. Czy wolisz krótki romans, czy głębszą relację. To, w jaki sposób potraktujesz dziewczynę na pierwszej randce, pokazuje, jak podchodzisz do związku i do samej dziewczyny. Zatem warto zaplanować spotkanie tak, by były następne.


Couple fighting young woman about to cry1. Weź ją w nowe miejsce

Jeżeli wychodzicie coś zjeść to wysil się trochę i nie proponuj pierwszej lepszej knajpy. Dowiedz się, co serwują restauracje w okolicy, tak by był wybór, ale też, by nie była to pielgrzymka od lokalu do lokalu. Jeśli wiesz, że restauracja jest oblegana, nie zapomnij o rezerwacji. Wybierz taką restaurację, by czuć się dobrze i swobodnie, a nie, zamiast rozmawiać, zastanawiać się jakim widelcem to jeść. Pamiętaj, że chcecie się poznać i porozmawiać więc lepiej udać się w ciche miejsce.

1


2. Zadawaj ciekawe pytania

Najgorsze, co można zrobić na pierwszej randce to usiąść i opowiadać o sobie. Zwłaszcza mroczne sekrety i kłopoty rodzinne są nie na miejscu, jeszcze będzie na to czas. Nie wyciągaj też od niej na siłę informacji, kiedy, co i z kim, bo poczuje się jak na przesłuchaniu. Jeśli się uda to rozmowa popłynie gładko, ale w razie czego pamiętaj o ciekawych pytaniach, na które każdy chętnie odpowiada, a które też wiele mówią o danej osobie. Np. Co cię motywuje? Jaka jest twoja największa pasja? Jak spędzasz wolny czas? Najlepsze miejsce w jakim byłeś?

kolejne praktyczne porady na następnej stronie!

2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : lifehack.org

Reply