5 sposobów na użycie eyelinera w zależności od okazji! Zakochasz się w tych pomysłach!

Makijaż jest sztuką, bardzo czasochłonną i wymagającą precyzji. Wie o tym każda dziewczyna, zwłaszcza ta spóźniona. Umiejętnie zastosowany, może zmienić wygląd i podkreślić atuty. 

Kreska nad powiekami jest od lat w modzie. Czarna lub kolorowa umiejętnie zrobiona powiększa oczy i sprawia, że są wyraziste i piękne. Jednak dobrą kreskę trzeba wyćwiczyć i nie jest to łatwe. Pomimo to warto próbować, bo trud się opłaci. Poniżej przedstawiamy wam 5 różnych rodzajów kresek, które można wykorzystać na różne okazje.


małe1. Pin up

Prosta kreska w stylu retro jest najbardziej wszechstronna i łatwo się ją tworzy, z pewnością szybko stanie się ulubioną. Można użyć jej na niemal każdą okazję. Wieczorem można mocniej pomalować rzęsy i efekt będzie świetny. Aby ją idealnie narysować, należy zacząć od zewnętrznego kącika oka, ciągnąc pędzelek aż do wewnętrznego kącika przy linii rzęs. Następnie należy ją pogrubić, by wyglądała na pełną.

1


2. Kocie oko

Taki makijaż sprawi, że nie zostaniesz niezauważona. Aby osiągnąć taki efekt należy zacząć od cienia do powiek, najlepiej błyszczącego w kolorze złota. Następnie eyelinerem należy namalować kreskę na górnej powiece – od końca brwi aż do wewnętrznego kącika. Linia powinna być gruba. Następnie należy podkreślić oko na dolnej linii rzęs i dokładnie nałożyć tusz. Taka kreska doskonale sprawdzi się na wielkie okazje i wieczorne wyjścia.

Na następnej stronie zobaczysz kolejne wersje!

2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply