Ta 50-letnia kobieta wygląda jak nastolatka. Gdy zdradziła sekret młodego wyglądu, setki osób zaczęło ją naśladować!

Kiedy ludzie pytają Ye Wen, w jakim jest wieku, nie mogą uwierzyć w to, co od niej słyszą. Kobieta ma 50 lat, choć wcale nie wygląda na tyle. Jest modelką i instruktorką fitness.

Niektórzy twierdzą, że ma twarz i ciało nastolatki. Tymczasem Chinka przeżyła już pół wieku i ma dorosłego syna. Może pochwalić się smukłą, wysportowaną sylwetką, gładką skórą oraz niewielką ilością zmarszczek, które są prawie niewidoczne.


ye-wen0


Przyznaje, że nie zawsze tak wyglądała. W wieku 30 lat była bardzo przeciętną kobietą i w porównaniu do ówczesnego wyglądu można rzec, że była nieco zaniedbana. Dopiero po trzydziestce zaczęła pływać i regularnie uprawiać fitness. Zmieniła również nawyki żywieniowe i postawiła na zdrowie odżywianie. Jej skóra i ogólny wygląd znacznie się poprawiły.

Ye Wen zanim zaczęła ćwiczyć i jeść wyłącznie zdrowe produkty. 

ye-wen7


Zaczęła stawiać sobie różne sportowe wyzwania. Przepłynęła na przykład cieśninę Malakka w Malezji i Han River w Korei Południowej. Pływanie stało się jej codziennością. Później do basenu dołożyła dwie godziny ćwiczeń na siłowni i tak właśnie uzyskała wymarzony wygląd.

Na kolejnej stronie zobaczysz więcej inspirujących zdjęć Ye Wen.

ye-wen

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : dailymail.co.uk

Reply