6 kłótni, które czekają cię tuż przed ślubem. Przygotuj się na nie już teraz

Planowanie ślubu przypomina pracę w nadgodzinach.

Niby wiesz, że wszystko, co robisz, opłaci ci się i przyniesie konkretny efekt, ale i tak po jakimś czasie jesteś tym wykończony i najchętniej rzuciłbyś to i wyjechał w Bieszczady. Te kilka miesięcy lub tygodni przed „wielkim dniem” to jeden wielki stres i niekończące się pytania, czy wszystko się uda, goście będą zadowoleni, a ceremonia nie okaże totalną klapą.

W tym czasie nietrudno o kłótnię. Zwłaszcza pomiędzy partnerami, którzy, choć na co dzień się wspierają, czasem nie potrafią pozbyć się negatywnych emocji i całą złość oraz frustrację wyładowują na ukochanej osobie. Poddenerwowanie i zmęczenie czasami po prostu musi skończyć się kłótnią. Terapeuci zajmujący się związkami wyróżnili 6 rodzajów sprzeczek, które czekają narzeczonych tuż przed ślubem. Sprawdźcie, co was czeka i przygotujcie się na to już teraz.

6 kłótni, które czekają każdą parę tuż przed ślubem

1. „Jego rodzice ciągle wtrącają się i mieszają w naszych ślubnych planach”

Ty i twój partner już wybraliście kwiaty, tort i obrączki. Niestety twojej przyszłej teściowej nie podoba się to samo, co wam. Miesza się więc w wasze sprawy i próbuje narzucić, to co się jej podoba, albo po prostu krytykuje wasze decyzje. Jest to niezwykle irytujące.

Jak wskazuje Margaret Rutherford, psycholog z Fayetteville w stanie Arkansas i autorka „Małżeństwa nie dla kur”, w takich sytuacjach mężczyzna zwykle poddaje się i dla świętego spokoju idzie na ustępstwa. Taka postawa prowadzi zaś do kłótni z partnerką, która uznaje to za afront. Tego typu kłótnie są punktem wyjściowym do zadania sobie pytania, jak bardzo powinniśmy sugerować się zdaniem rodziców i jaki dystans do nich trzymać.

Więcej kłótni znajdziesz na następnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : huffingtonpost.com

Reply