6 bzdur, w które ludzie święcie wierzą. Jeśli jesteś jednym z nich, lepiej się nie kompromituj!

Ile ludzie tyle opinii, ale trzeba mieć też na uwadze, że są fakty to coś zupełnie różnego od opinii.

Każdy z nas zna jakieś fakty, które wielu ludzi uważa za mity. Pojawiają się głosy, że ziemia jest płaska… Są różne opinie o szczepionkach, o tym, jaki polityk, jest lepszy dla kraju i kto naprawdę rządzi światem… Ilu ludzi tyle opinii. Każdy ma swoją, a nawet kila więcej. Jednak nie zmienia to faktu, że nie wszystko jest spiskiem, tylko po prostu faktem.

 

Na przestrzeni wieków było wiele przykładów na to, że coś, za co ludzie trafiali na stosy, okazywało się prawdą. Tylko potrzeba było więcej czasu, by ludzie to zrozumieli. Co nie zmienia faktu, że pionierzy i wolnomyśliciele tracili za swoje odkrycia życie albo żyli w biedzie i zapomnieniu uważani za wariatów.

 

Mimo że teraz mamy dostęp do wiedzy z całego świata, możemy w kilka kliknięć sprawdzić, co i kto odkrył, jak wyglądały badania i czy to w ogóle prawda, nadal jest wiele spraw, w które ludzie nie wierzą. Są w stanie bojkotować i walczyć z faktami, wystawiając się tym samym na śmieszność. Pomijamy milczeniem ludzi nie wierzących, że ziemia jest okrągła… ale przedstawiamy wam 6 mitów, w które wierzy wielu ludzi… a są to wierutne bzdury.

Poznasz je na kolejnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply