6 ekstrawaganckich pierścionków zaręczynowych, które wzbudziły niemałe zainteresowanie, a kobiety wprost je pokochały

Pierścionek zaręczynowy to od lat wielkie wyzwanie dla mężczyzn i powód do chwalenia się dla kobiet. Deklaracja, z jaką się wiąże i jego znaczenie jest tak wielkie, że niełatwo jest wybrać coś odpowiedniego. W sklepach jubilerskich jest mnóstwo pierścionków z małym i wielkim oczkiem, z różnokolorowego złota – co, kto lubi. 

Jednak wielki wpływ na to, co podoba się kobietom, a co za tym idzie, co powinni kupić mężczyźni mają gwiazdy i ich pierścionki. Oczywiście pozwolenie sobie na pierścionek za milion dolarów nie jest możliwe dla każdego. Jednak te gwizdy otrzymały naprawdę ekstrawaganckie i drogie pierścionki, które w mniejszych i tańszych wersjach cieszą się powodzeniem u innych kobiet.

mini

 

1. Jennifer Aniston

Warty pół miliona pierścionek jest zrobiony z 8-karatowego diamentu w złotej oprawie, zaprojektowany i wykonany na zamówienie w pracowni Jennifer Meyer.

1


2. Beyonce

Jej mąż także nie poskąpił na pierścionek. 18-karatowy diament, specjalnie przycięty i ręcznie obrabiany u znanego jubilera gwiazd – Lorraine Schwartza, kosztował 5 milionów dolarów!

2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

Reply