7 rakotwórczych przedmiotów, których powinieneś natychmiast pozbyć się z domu. Ich szkodliwość została potwierdzona!

Nad wynalezieniem skutecznego leku na raka pracuje się od dawna, jednak do tej pory nie udało się opracować lekarstwa pomagającego w stu procentach.

Nowotwory zabijają codziennie setki osób, a liczba zachorować niestety wzrasta. Niektórzy twierdzą, że jakiś czas temu wynaleziono odpowiedni lek, jednak zachłanne koncerny farmaceutyczne blokują jego pojawienie się na rynku. Dzieje się tak, dlatego że lek pochodzi z natury, a firmy nie będą mieć z niego wysokich zysków. Podobno istnieją alternatywne metody walki z nowotworami. Są mniej kosztowe i nie wymagają stosowania szkodliwej chemioterapii.

Rak jest jednak najbardziej opłacalną chorobą w historii medycyny i pewne grup osób będą dokładać starań, aby tak pozostało. Amerykańskie Stowarzyszenie ds. Raka wyliczyło, że zaledwie 5% nowotworów jest dziedzicznych. Reszta to uszkodzenia genów występujących podczas życia człowieka a ich najważniejszą przyczyną jest codzienny styl życia. Dziś prezentujemy 7 produktów zawierających groźne toksyny. Koniecznie powinieneś ograniczyć ich stosowanie!

1. Odświeżacze powietrza

Wiele odświeżaczy powietrza zawiera rakotwórcze związki organiczne i toksyny. Natural Resources Defense Council (NRDC) przeprowadziło badania na 13 popularnych odświeżaczach powietrza. Okazało się, że prawie wszystkie produkty zawierały niebezpieczne substancje chemiczne wywołujące m.in. astmę i problemy z płodnością. Z kolei badania z 2008 roku wykonane przez Anne Steinemann z University of Washington wykazały, że wszystkie odświeżacze wydzielały groźne substancje sklasyfikowane jako toksyczne i niebezpieczne dla zdrowia, w tym także związki rakotwórcze. Żadna z tych trucizn nie została wymieniona na etykietach produktów.

Przejdź na kolejne strony, by dowiedzieć się więcej. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : healthy-holistic-living.com

Reply