7 rodzajów toksycznych partnerów, którzy niszczą życie. Z nimi nie zbudujesz dobrego związku

5. Oschły i niedostępny

Początkowy dystans jest normalny i trzeba pamiętać, że nie każdy jest wylewny. Jednak jeśli mimo twoich starań druga strona jest oschła, nie podejmuje inicjatywy, nie interesuje się tym, co masz do powiedzenia. Trzeba sobie powiedzieć prawdę albo druga osoba nie jest tobą zainteresowana, albo trzyma cię jako opcję, kiedy inny związek nie wypali. Chyba że masz w sobie potrzebę upokarzania się i proszenia o zainteresowanie.

6. Narcyz

W związku szuka tylko lustra i to takiego, które będzie jej czy jemu powtarzało, jak jest piękne, wspaniałe i cudowne. To jej potrzeby są najważniejsze, na pierwszym planie. Umawiacie się, tam, gdzie on chce, o porze, jaka jemu pasuje. Ty masz być cieniem, dodatkiem i słuchaczem. Niezbyt zachęcająca perspektywa i możliwość budowania związku.

7. Perfekcjoniści

Oczywiście dążenie do doskonałości jest bardzo dobre, jednak przesada może być wyniszczająca dla związku. Osoba, która za wszelką cenę musi wszystko zrobić perfekcyjnie, nie ma dla nikogo pobłażania. Wszystko ma być zawsze najlepsze. Kończy się to przeważnie tym, że nie ma restauracji w mieście, która podawałaby wystarczająco dobre jedzenie. Z czasem okazuje się, że twoja garderoba jest w porządku… ale i to ale zaczyna towarzyszyć wszystkiemu, co robisz.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.Reply