Ryby do rany przyłóż – czyli 7 mocnych stron ostatniego znaku zodiaku

Ryby to 12 i zarazem ostatni znak zodiaku.

Urodzone pod tą gwiazdą osoby mają jednak spore szanse, by być pierwszymi. Choć przez niektórych uważane są za wiecznych cierpiętników, skupionych na sobie i wciąż doszukujących się wad, tak naprawdę posiadają całą masę zalet. Zodiakalne Ryby to nie tylko materiał na dobrego przyjaciela, czy oddanego partnera, to też, a może przede wszystkim wspaniali psycholodzy.

Mają wręcz nieprawdopodobny talent do rozgryzania ludzi. Na kilometr potrafią wyczuć fałsz, czy nieuczciwość w czyimś zachowaniu. Kłamstwo nie ma szans się przed nimi ukryć. Są mistrzami w wyczuwaniu nastrojów otoczenia. Bardzo ułatwia im to życie, bo nie muszą pytać, czy przyjaciel ma jakiś problem, od razu dopytują jaki. Lista ich zalet zawiera głównie te związane z bogatą emocjonalnością Ryb.

Intuicja

Jedną z mocniejszych stron tego znaku jest intuicja. Ryby są delikatne i wrażliwe, ale jednocześnie bardzo czujne i domyślne. Może nie są zbyt błyskotliwe i nie zawsze potrafią odczytać, dlaczego atmosfera w ich otoczeniu oziębła, zawsze jednak odczują ten spadek i to najpewniej jako pierwsze.

Pełną listę zalet tego znaku zodiaku znajdziecie na kolejnych stronach.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : topinspired.com, mhoroskop.pl

Reply