„Macierzyństwo jest trudniejsze niż myślałam” – mówi Daldzhinder Kaur, która swoje pierwsze dziecko urodziła w wieku… 72 lat!

Daldzhinder Kaur jest hinduską, a od 46 lat jej mężem jest Mohinder Singh Gill. Para zawsze żyła w zgodzie, ale los nie obdarzył ich potomstwem gdy byli młodzi. Kobieta nie chciała odchodzić z tego świata nie zaznając smaku macierzyństwa i nie pozostawiając po sobie potomka, więc poprosiła 80-letniego małżonka o udział w zapłodnieniu in vitro.

"Macierzyństwo jest trudniejsze niż myślałam" - mówi Daldzhinder Kaur, która swoje pierwsze dziecko urodziła w wieku... 72 lat!

Ku zaskoczeniu wszystkim jedna z prób powiodła się i leciwa mieszkanka Indii zaszła w ciążę z chłopcem. Armaan Singh przyszedł na świat wiosną i ważył zaledwie 1,6 kilograma, na co miał wpływ zwolniony metabolizm matki. Na szczęście oprócz niskiej wagi urodzeniowej chłopcu nic nie dolegało.

Daldzhinder Kaur bardzo się cieszyła, że udało jej się urodzić dziecko, ale nie sądziła, iż będzie to dla jej organizmu tak wielkim obciążeniem. Od czasu porodu ma przede wszystkim problem ze stawami i ciśnieniem krwi, które jest stanowczo za wysokie.

Jak chłopczyk czuje się przed pierwszymi urodzinami? Czy nadal jest zdrowy? Tego dowiecie się z ostatniej strony. 

"Macierzyństwo jest trudniejsze niż myślałam" - mówi Daldzhinder Kaur, która swoje pierwsze dziecko urodziła w wieku... 72 lat!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : deadbees.net

Reply