„Macierzyństwo jest trudniejsze niż myślałam” – mówi Daldzhinder Kaur, która swoje pierwsze dziecko urodziła w wieku… 72 lat!

Daldzhinder Kaur szukała pomocy u wielu lekarzy, ale medycy nie wiele mogą poradzić na osłabienie matki-seniorki, więc zapisują jej tylko wzmacniające leki i zalecają dietę bogatą w różne składniki odżywcze. Chroniczne zmęczenie hinduski wynika faktu, że jej gospodarka hormonalna została całkowicie rozregulowana.

"Macierzyństwo jest trudniejsze niż myślałam" - mówi Daldzhinder Kaur, która swoje pierwsze dziecko urodziła w wieku... 72 lat!

Kobieta zajmuje się synkiem z wielką czułością, ale niestety jej organizm nie daje rady. Już po 3 miesiącach straciła pokarm, dlatego Armaan Singh w wieku 11 miesięcy waży tylko 6,8 kilograma. Pieluszki dla dzieci w jego wieku są na niego zdecydowanie za duże, lecz poza tym niedożywieniem, chłopiec wydaje się być zdrowy, a lekarze twierdzą, że jeszcze powinien przybrać na wadze, gdy jego menu zostanie urozmaicone po pierwszych urodzinach.

Czy Daldzhinder Kaur żałuje, że urodziła dziecko w wieku 72 lat? Na to pytanie kobieta odpowiada następująco:

Czuje się zmęczona, a odpoczywam tylko gdy synek śpi, ale nie żałuje, że go urodziłam. Kocham go, jest uroczym, uśmiechniętym dzieckiem i robimy z mężem wszystko, by pomimo naszego wieku wychować go jak najlepiej.

"Macierzyństwo jest trudniejsze niż myślałam" - mówi Daldzhinder Kaur, która swoje pierwsze dziecko urodziła w wieku... 72 lat!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : deadbees.net

Reply