8 gwiazd Instagrama, które wyglądają identycznie, jak popularne celebrytki. Potraficie wskazać „oryginał”?

Nie wszyscy  ludzie na popularność czymkolwiek sobie zasłużyli. Niektórzy są po prostu znani, dlatego, że są znani.

Fenomen takich ludzi jest trudny do wyjaśnienia. Nie robią nic szczególnego, nie mają niebagatelnych osiągnięć, ani ponadprzeciętnych umiejętności, a mimo to podbijają świat i w pewnym momencie zaczyna nam się wydawać, że kiedyś wyskoczą z naszej lodówki. Wśród tych osób istnieje pokaźna grupa tych, które są znane, tylko dlatego, że do złudzenia przypominają kogoś, kto już jest sławny.

Sobowtóry piosenkarzy i aktorów bardzo często robią karierę, dzięki swojemu niezwykłemu wyglądowi. Grają w reklamach, udając sławy, które przypominają, promują różne marki, lokale, kampanie i wydarzenia. Pełny takich osób jest również Instagram. Kilka jego gwiazd zasłynęło własnie z podobieństwa do celebrytek. Jesteśmy ciekawi, czy jesteście w stanie odróżnić je od sław, które udają.

April Gloria & Taylor Swift

April od Taylor Swift nie potrafią odróżnić nawet najwierniejsi fani młodej królowej POP-u. Wszystko dlatego, że Gloria zawodowo niemal zajmuje się Cosplayami. Jej perfekcyjne i dopracowane stylizacje doceniło już ponad 70 tys. fanów z Instagrama. W mocnym makijażu i czerwonych ustach wygląda identycznie jak Swift, której zdjęcie umieszczone zostało po prawej stronie.

Kami Osman i Kim Kardashian

Kanadyjska bloggerka Kami Osman (z lewej strony) stylizuje się na popularną celebrytkę już od kilku lat, ze wspaniałym rezultatem. Dla wielu ludzi te dwie kobiety są nie do rozróżnienia. Swoim wizerunkiem Osman przyciągnęła do siebie 432 tys. followersów. Rzeczywiście jest aż tak podobna do gwiazdy reality show?

Zajrzyj na następną stronę, gdzie znajdziesz jeszcze ciekawsze zestawienia gwiazd i ich sobowtórek.

rman i Gigi Hadid

Ta para jest chyba najtrudniejsza do rozróżnienia. 22-letnia Holenderka, co ciekawe, wybrała nawet podobną ścieżkę kariery, co Hadid. Została modelką, ze względu na pełniejsze kształty, modelką plus size. Internet okrzyknął ją „okrąglejszą Hadid”. Dziewczyna z powodzeniem może uchodzić za sobowtórkę gwiazdy światowych wybiegów. Wygląda, jak żywcem wyjęta z najnowszego katalogu Victoria’s Secret. Hadid (po prawej) musi mieć się na baczności.

Mardee Raquel i Miley Cyrus

Wiele osób myli Mardee Raquel z Miley Cyrus. Kalifornijskiej aktorce, gwieździe Instagrama zdarzało się nawet wręczać autografy w imieniu kontrowersyjnej celebrytki, na którą pozuje. Trzeba przyznać, że obie panie są podobne, jak dwie krople wody, dodatkowo, aktorskie umiejętności pozwalają Mardee jeszcze lepiej wcielać się w rolę zwariowanej, obscenicznej nieraz celebrytki, której kreację stworzyła Cyrus.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : thesun.co.uk

Reply