8 gwiazd Instagrama, które wyglądają identycznie, jak popularne celebrytki. Potraficie wskazać „oryginał”?

Jacky Melissa Vasquez i Ariana Grande

Nawet rodzina ma problemy ze wskazaniem, na którym zdjęciu jest Melissa, a na którym Ariana Grande. Nic dziwnego, te dwie młode kobiety są do siebie podobne, jak dwie krople wody. Podobieństwo jest uderzające na tyle, że przyciągnęło do Melissy rzesze fanów z całego świata. Jej konto na Instagramie obserwuje już 189 tys. osób, a liczba ta wciąż rośnie! Mimo tego, Melissa nie usiłuje robić kariery tylko dzięki swojemu wyglądowi.

8 gwiazd Instagrama, które wyglądają identycznie, jak popularne celebrytki. Potraficie wskazać "oryginał"?

Vasquez to skromna nastolatka, która pracuje jako kelnerka w jednym z lokalów w Wirginii i przynajmniej na razie, nie myśli tego zmieniać.

Andele Lara i Rihanna

Zupełnie inaczej jest z Andele Larą (po lewej). Sobowtórka Rihanny zarabia tysiące dolarów na reklamach ze swoim udziałem i przeróżnych kampaniach. Nie wstydzi się  czerpać zysków ze swojego wyglądu. Nic dziwnego, jest wziętą bizneswoman, ma własną firmę i zna wartość pieniądza. Zdarza jej się jednak zrobić coś nie dla pieniędzy, wysyła np. swoje selfie z autografami, do najwierniejszych fanów Rihanny, którym nigdy udało się zdobyć podpisu gwiazdy. Jak myślicie, czy takie pocieszenie, cokolwiek daje?

8 gwiazd Instagrama, które wyglądają identycznie, jak popularne celebrytki. Potraficie wskazać "oryginał"?

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : thesun.co.uk

Reply