8 bilionerów dzieli się z innymi swoimi spostrzeżeniami, jak bardzo sukces jest uzależniony od pozytywnego myślenia!

Wszyscy wiemy, że pozytywnie myślenie i dobre słowo może zdziałać więcej niż smutek i żale. Pozytywne podejście, umiejętność wspierania innych sprawi, że sami będziemy w stanie odnieść niemały sukces. 

Zły humor, żal i wyżywanie się na innych jeszcze nikomu nie pomógł osiągnąć pełni szczęścia i sukcesu. Jak pokazują badania, bardzo realne i wymierne korzyści ma świadome pielęgnowanie i utrzymywanie pozytywnego myślenia. Smutek i depresja pobudzają wszelkie choroby do ataku, zatem nie można im pozwolić na rozprzestrzenianie się. Poznaj opinie ludzi, którzy odnieśli naprawdę ogromny sukces i zdradzają, jak się im  to udało.


bil


Myśl o sobie, jako o osobie, która stoi na progu sukcesu. Jasne, wspaniałe życiu jest tuż przed tobą! Wyciągnij rękę i je weź!

Te słowa Andrew Carnegiego potwierdzają jego wielki optymizm. Stworzył imperium i pokazuje, że pozytywne myślenie to paliwo dla wielkich czynów.

1

 


Myśl jak królowa. Królowa nie boi się niepowodzeń. Niepowodzenie jest krokiem do wielkości.

To słowa Oprah Winfrey, która ciężką pracą wyrwała się z biedy i stworzyła medialne imperium.

2


Nie powiodło się. Właśnie dowiedziałem się na 1000 sposobów, że to nie działa.

Te słowa Tomasza Edisona pokazują, że niepowodzenia wcale nie oznaczają, że masz się poddać. Trzeba próbować i sposoby, przez które się nie udało także uważać za ważne lekcje.

3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply