82-letni emerytowany inżynier z NASA zaszokował wszystkich! Nie uwierzycie, co zaśpiewał w telewizyjnym show

Człowiek ma podobno tyle lat, na ile się czuje. Jeśli to prawda, to John Hetlinger jest dziarskim dwudziestolatkiem, a nie panem po osiemdziesiątce, ponieważ jego występ miał tyle energii, że młodzi piosenkarze mogą mu jej pozazdrościć.

Mężczyzna niedawno wystąpił w amerykańskiej edycji programu „Mam talent” i udowodnił wszystkim, że muzyką można się cieszyć w każdym wieku. Wystarczy być odważnym oraz mieć w sobie chęci i pasję, a tych cech zapewne mu w życiu nie brakowało, ponieważ był pilotem wojskowym i inżynierem NASA, który pracował przy rozwiązaniach dla teleskopu Hubble’a. Teraz, gdy jest na emeryturze ma więcej czasu, więc zanurzył się w muzyczny świat. 


mam-talent-pas


Zazwyczaj starsi ludzie unikają ostrej muzyki i wybierają spokojne melodie, ale nie John Hetlinger, który zafascynowany jest heavy metalem! Ten gatunek dodaje mu energii i pozwala się wyszaleć, dlatego w programie telewizyjnym postanowił zaśpiewać piosenkę, należącą właśnie do tego gatunku, czym zaszokował słuchaczy.

Heavy metal raczej nie jest muzyką pokolenia naszych dziadków, ale Johny jest jej fanem

mam-talnet-1


Sędziwy uczestnik wybrał utwór „Bodies” z repertuaru Drowning Pool. Choć chwilami wokalnie wypadał średnio, to trzeba przyznać, że występ był wyjątkowy. Widać, że mężczyzna kocha takie granie i gdy tylko słyszy dźwięki gitar oraz bębnów, wpada w amok i cały oddaje się śpiewaniu.

Chcielibyście mieć takiego dziadka?

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply