9-latka swoim wykonaniem zawstydziła światowej klasy wokalistkę. Aż trudno uwierzyć, że tak potężny głos kryje się w dziecku

Każdy człowiek ma jakiś talent, musi go tylko odkryć.

Ludzie mają różne zdolności: jedni posiadają słuch muzyczny, a inni talent plastyczny, część osób ma dar do nauk ścisłych, a jeszcze inni to urodzeni sportowcy. Nie ważne jaki posiada się talent, ważne jest to, by go nie zmarnować i rozwijać przez całe życie, aby służył innym i dawał radość.

 

Talent talentowi nie równy i tylko niektórzy mają szczęście otrzymać go w nieprzeciętnej dawce, by już od dziecka, zachwycać jakimiś zdolnościami. O takich pociechach mówi się genialne maluchy albo samorodne talenty.

To takich wybitnie utalentowanych dzieci należy pewna 9-letnia dziewczynka z Rosji, która ma niezwykły talent wokalny i śpiewa tak, jakby od lat występowała na scenie.

 

9-latka zachwyciła internautów swoim wykonaniem piosenki pod tytułem „Hurt”, którą śpiewa Christina Aguilera. Jej wykonanie jest mocne, pełne emocji i z pewnością nie gorsze od oryginału, a według niektórych internautów nawet lepsze.

Rodzice dziewczynki mogą być z niej dumni i pozostaje tylko mieć nadzieje, że będą rozwijali jej talent i nie pozwolą, by sława i popularność zawróciły jej głowie. Niestety woda sodowa, która uderza wielu ludziom na początku kariery, zniszczyła przyszłość już niejednego utalentowanego młodego człowieka.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : pozitivno.me, youtube.com

Reply