9 życiowych prawd zapisanych w starożytnych manuskryptach. Skorzystajcie z mądrości minionych pokoleń i zmieńcie swoje życie na lepsze 

„Żyje się tylko raz, ale jeśli żyjesz dobrze, ten raz wystarczy” – Mae West.

Ludzie od wieków próbują stworzyć uniwersalną receptę na udane życie. Niestety nie jest to takie proste zadanie, ponieważ każdy człowiek jest inny i inaczej odbiera świat, dlatego to, co sprawdza się u jednych, może okazać się kompletnie bezużyteczne w sytuacji drugich.

 

Choć nie ma planu na udane życie, który sprawdziłby się w przypadku wszystkich ludzi, to istnieją różne zbiory wskazówek, ułatwiających życie i pomagających lepiej je wykorzystać czy zrozumieć. Niektóre z nich mają tysiące lat i wciąż stanowią niezwykle cenne źródło inspiracji.

Szukając własnego sposobu na szczęśliwe i satysfakcjonujące życie, warto sięgnąć do starożytnych indyjskich manuskryptów, które pełne są życiowych prawd aktualnych po dziś dzień.

 

Prawda nr 1: ciało jest niezbywalną powłoką człowieka 

Akceptacja samego siebie, w tym swojej powierzchowności, jest podstawą życiowego szczęścia, ponieważ tylko człowiek pogodzony z tym co ma, może żyć w spokoju i harmonii. Trzeba więc zaakceptować swoje ciało i zrozumieć, że jest niezbywalną częścią każdej jednostki, daną jej na zawsze.

Kolejne 8 prawd znajdziecie na następnych stronach. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mediamag.am

Reply