Pięknym można być w każdym wieku, o czym przekonuje urocza 90-latka w czerwonym bikini

Skutków upływającego czasu nie da się zatrzymać, ale akceptacja oznak starzenia się sprawia, że człowiek wygląda młodziej niż wskazuje na to jego data urodzenia. Kobietą, która z pewnością zna tę zasadę jest Irene Kearney, która pomimo swojego sędziwego wieku nie zapomniała, co to swoboda ubioru i radość. 

Irene to sympatyczna seniorka mieszkająca w Australii. Niedawno 90-latka planowała wakacyjny rejs z rodziną, więc stanęła przed problemem wyboru stroju kąpielowego. Za namową swoich bliskich zdecydowała się na kupno dwuczęściowego krwisto czerwonego bikini w białe grochy. Zdjęcia Irene odzianej w ten strój do pływania, lotem błyskawicy obiegły Facebook i wzbudziły wiele pozytywnych komentarzy.


bikini-pas


Pani Kearney jest mamą dziesięciorga dzieci, babcią kilkunastu wnuków i pomimo 90 lat życia jest rześka i sprawna. Ale jak każda babcia, Irene jest też skromna, dlatego chciała kupić sobie na basen czy plaże strój kąpielowy odpowiedni do jej wieku, czyli jednoczęściowy w stonowanych kolorach. Na szczęście za namową rodziny, przyjaciół i opiekunów z Senior Center, zdecydowała się na młodzieżowy model. To był strzał w dziesiątkę! Wnuczka zrobiła jej zdjęcia i wstawiła na swój profil, a zachwyceni internauci komplementowali i pisali: „Rewelacyjnie, wyglądasz fantastycznie”, „Chcę być taka jak ona”, „Super babcia” czy publikowali inne komentarze, chwalące jej odwagę i fantazję.

Irene udowodniła wszystkim starszym paniom, że można szaleć z modą w każdym wieku, a piękno kobiety nie zależy tylko od ilości zmarszczek i lat w metryce, ale też od nastawienia do życia.

Irene wygląda rewelacyjnie, na pewno nie na 90 lat

ff2ddfc0ab485e03772dcfa0cf6eb78e-800x800

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : nolocreo.com

Reply