7 wielkich pit bulli weszło na podwórko tego kota. Opiekunka była przerażona, gdy zobaczyła ich pyski po konfrontacji z futrzakiem!

Niektórzy mówią, że koty są zdradliwe, samolubne i niezdolne do miłości. Ci, którzy są o tym przekonani, zazwyczaj na domowego pupila wybierają psa, a z kotami nie chcą mieć nic wspólnego.

Dyskusja na temat wyższości jednego gatunku od drugiego toczy się od lat i tak naprawdę nie stwierdzono jednoznacznie, który jest lepszy. Porównywanie ich do siebie raczej nie ma sensu, ponieważ to całkiem inne stworzenia i ze względu na odmienność gatunkową będą się zachowywać zupełnie inaczej.

Często uważa się, że psy są bohaterskie a koty tchórzliwe. Ci pierwsi bez wahania staną w obronie właścicieli, podczas gdy ci drudzy będą wiać, gdzie pieprz rośnie. Przypadek pewnego kota z Kanady dowodzi, że słodkie futrzaki mogą być równie dobrymi obrońcami, jak psy. Są tak samo oddane i gdy zajdzie taka potrzeba staną oko w oko z niebezpieczeństwem, nawet gdy przeciwników jest kilku i są o wiele silniejsi.

Przejdź na drugą stronę, by przeczytać o agresywnym kocie, który skutecznie pogonił aż siedmiu pit bulli!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : upsocl.com, dailymail.co.uk

Reply