Uratował je z prawdziwych tarapatów! Nie każdy by się na to zdecydował

Kiedy mama-kaczka razem ze swoimi kaczątkami przechodziła przez ulicę, stało się coś strasznego. Wszystkie kaczątka, jedno po drugim, wpadły do studzienki kanalizacyjnej.

Ich los byłby przesądzony, gdyby nie ten mężczyzna i jego przyjaciółka, którzy przeprowadzili błyskawiczną akcję ratunkową. Jesteśmy pod wrażeniem!1. W czasie spaceru nasi bohaterowie zauważali zaniepokojoną kaczkę, szukającą swoich młodych. Okazało się, że kaczątka wpadły do studzienki kanalizacyjnej.

akcja-ratunkowa-kaczki12. Kaczka-mama była bardzo zdenerwowana i cały czas czuwała nad przebiegiem akcji ratunkowej.

akcja-ratunkowa-kaczki23. Każde kaczątko zostało wyciągnięte przy użyciu kubka plastikowego, sznurowadła i patyka.

akcja-ratunkowa-kaczki3 akcja-ratunkowa-kaczki44. Oczekując na wszystkie kaczątka, mama-kaczka znalazła najlepszy punkt obserwacyjny w okolicy :)

akcja-ratunkowa-kaczki55. Tutaj już wszystkie kaczątka w ciepłym i bezpiecznym miejscu odpoczywają po wstrząsającym przeżyciu.

akcja-ratunkowa-kaczki66. Chwilę później nasi bohaterowie zdali sobie sprawę, że metalową kratę można przecież podnieść. Ups :)

akcja-ratunkowa-kaczki77. Mama-kaczka jest szczęśliwa, że wszystkie kaczątka są całe i zdrowe :)

akcja-ratunkowa-kaczki88. Zatroskanych o bezpieczeństwo kaczątek i ich mamy uspokajamy – zostały przewiezione do pobliskiego stawu, gdzie wypuszczono je na wolność. Z tego co nam wiadomo, mają się dobrze :)

akcja-ratunkowa-kaczki9

 Zainspirowała was ta historia? Podzielcie się nią ze znajomymi! :)

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply