8 gwiazd Hollywood, które swoją karierę zaczynały od grania w erotycznych filmach dla dorosłych


3. Sylwester Stallone

Sylwester chyba zawsze lubił grać postacie wyraziste i męskie, ponieważ role rządnego krwi Rambo i walecznego Rocky’ego Balboa poprzedził angaż w filmie dla dorosłych o tytule Włoski Ogier, gdzie Stallone oczywiście zagrał tytułowego bohatera. Jak tłumaczy aktor, był wtedy bezdomny i liczył się dla niego każdy grosz.

famous-actors-in-adult-films-6


4. Jackie Chan

Jackie Chan to jedna z największych gwiazd kina akcji, ale dawno temu, jak wielu innych, dał się skusić propozycją zagrania w erotyku. Wystąpił w dwóch tego typu produkcjach  All In The Family oraz Shinjuku Incident. 

famous-actors-in-adult-films-1


5. Helen Mirren

Nawet tak utalentowana i szanowana aktorka jak Helen Mirren ma swoją smutną filmową przeszłość. Jednym z pierwszych filmów, w jakim zagrała  Mirren, była produkcja Kaligula. W filmie pojawiły się mocne sceny miłości z udziałem młodej Helen.

famous-actors-in-adult-films-8


6. Marilyn Monroe

Zanim Marilyn Monroe stała się ikoną kina Hollywood to na początku lat czterdziestych zagrała pikantne sceny. Oczywiście trudno dziś o tej produkcji mówić film erotyczny, ale w tamtych czasach na „te” sprawy patrzono zupełnie inaczej.

Czy wiecie, że niezastąpiony Bodyguard chroniący Rachel Marron też ma niechlubną przeszłość? Po szczegóły zapraszamy na ostatnią stronę. 

famous-actors-in-adult-films-2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : afternoongossip.com

Reply