Naciskanie tych punktów na ciele pomaga zrzucić zbędne kilogramy. Poczujcie moc płynącą z akupresury!

Walka z nadmiarem tłuszczu nigdy nie jest łatwa. Wymaga wytrwałości, sumienności i kompleksowego działania, bo prawidłowe zrzucanie wagi powinno obejmować nie tylko przejście na zdrową dietę, ale też ruch fizyczny czy stosowanie suplementów diety.

Oprócz diety i ćwiczeń warto pomóc sobie akupresurą. Jest to tradycyjna metoda leczenia pochodząca z Chin i stosowana poza leczeniem konwencjonalnym. W akupresurze stosuje się ucisk, opukiwanie lub dotykanie określonych miejsc na ciele człowieka. Naciskane punkty są połączone z narządami wewnętrznymi, które pozytywnie reagują na masaż tych miejsc i poprawiają swoją pracę.


akupresura-pas


Masowanie lub uciskanie niektórych punktów na ciele, wyznaczonych przez mistrzów akupresury, pozwala na poprawienie metabolizmu organizmu, co wpływa na proces odchudzania się. Jest to metoda bezbolesna, która nie ma skutków ubocznych, dlatego warto ją wypróbować i obserwować efekty. Jeśli chcecie wspomóc swój proces odchudzania, to musicie uciskać:

1. Ucho

Naciskając tzw. skrawek ucha poprawicie swój metabolizm, dlatego powinniście to robić kilka razy dziennie, przez 3-4 minuty, a efekty zobaczycie już po tygodniu.

healthyfoodhouse.com

press-these-4-points-on-your-body-to-accelerate-your-metabolism-and-lose-weight-fast-ear-600x548


2. Twarz

Środkowy punkt między nosem a górną wargą to miejsce, którego masowanie pomaga złagodzić apetyt i redukuje stres, który skłania do objadania się. Aby zobaczyć efekty, należy naciskać ten punkt dwa razy dziennie, przez 5 minut.

healthyfoodhouse.com

press-these-4-points-on-your-body-to-accelerate-your-metabolism-and-lose-weight-fast-face-523x600


3. Przedramię

Punkt ten znajduje się na przedramieniu, na przedłużeniu linii biegnącej spomiędzy palców: środkowego i serdecznego. Ucisk tego miejsca pobudza jelita to lepszego działania, a także ma wpływ na regulację temperatury, np. pomaga ją obniżyć. Aby zobaczyć efekty, uciskaj przedramię  przez minutę trzy razy dziennie.

healthyfoodhouse.com

press-these-4-points-on-your-body-to-accelerate-your-metabolism-and-lose-weight-fast-arm-600x428

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : viralsection.com

Reply