Wybierz alchemiczny symbol i sprawdź, czego pragnie Twoja dusza

Człowieka dręczą różne pytania, a na wiele z nich nie ma odpowiedzi.

Specjaliści od magii, numerologii czy wróżbiarstwa od dawna podkreślą, że ludzkie wybory to kopalnia wiedzy o wnętrzu człowieka, gdyż podczas decyzji do głosu dochodzi nasza podświadomość, która silnie wpływa na realny osąd. Również w psychologii kwestia wyboru jest szeroko omawiana i pozwiązywana z usposobieniem człowieka.

 

Niektórzy twierdzą, że to nie my wybieramy jakieś przedmioty czy symbole, ale to one wybierają Nas. Dzieje się tak, gdy kompletnie nie potrafimy umotywować swojej decyzji. Wiele osób mówi wtedy, że zdecydował za nich przypadek, ale czy na pewno?

Takie irracjonalne wybory dużo mówią o ludzkiej duszy i potrzebach, dlatego bez zastanowienia wybierzcie alchemiczny symbol i sprawdźcie, czego pragną wasze dusze.

 

1. Lew symbolizuje potrzebę kontrolowania własnego przeznaczenia

Do wszystkiego w życiu dochodzisz ciężką pracą, dlatego podświadomie chcesz kontrolować całą swoją rzeczywistość i nie tylko. Boisz się utraty tego, co już osiągnąłeś i robisz wszystko, by nie zdać się na tzw. łaskę losu.  Twoje obawy powoli stają się dla Ciebie więzieniem, dlatego musisz popracować nad zdystansowaniem się do życia.

Znaczenie kolejnych znaków już na drugiej stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mediamag.am

Reply