Para starała się o dziecko przez 3 lata, gdy się udało, mąż ją porzucił! Została sama i bez grosza, ale obcy ludzie wyciągnęli pomocną dłoń!

Życie w związku nie jest łatwe, zwłaszcza gdy pojawiają się codzienne problemy i nie wszystko układa się jak w bajce.

Życie pisze różne scenariusze, nigdy nie mamy pewności, co się stanie za dzień lub dwa. Możemy robić plany, sądzić, że to, co jest teraz, będzie wiecznie trwać. Niestety, wielkie miłości się wypalają, czasami w życie wtargnie nieszczęście – choroba czy wypadek. To bardzo weryfikuje, jakimi wartościami się kierujemy my i nasi bliscy. Nie jest łatwo, jednak gdy uda się przetrwać ciężkie chwile, życie będzie dużo lepsze.

1

 

Obecnie coraz częściej słyszymy, że małżeństwa, które nie tak dawno wydawały się nierozerwalne już przeszły do historii. Różnica charakterów, niedopasowanie to częste powody rozstań.  Pod tymi gładkimi zdaniami nie raz kryje się egoizm i własna wygoda oraz nieumiejętność poświęcenia. I to chyba wpłynęło na niespodziewane rozstanie Amandy i jej męża. Przez kilka lat byli małżeństwem, od trzech lat starali się zostać rodzicami. Niestety nie udawało się i gdy prawie stracili nadzieję, okazało się, że Amanda jest w ciąży. Wszystko układało się wspaniale. Dwa lata wcześniej kupili dom, który remontowali swoimi siłami. Jednak po dwóch tygodniach od wspaniałych, jakby się mogło wydawać, wieściach mąż ją zostawił. Na kolejnej stronie dowiesz się, co stało się później.

amanda-7

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : hefty.co

Reply