Amber ważyła prawie 300 kilogramów i poddała się operacji zmniejszenia żołądka. Gdy lekarz zobaczył ją po roku od zabiegu, zupełnie zaniemówił

Jedzenie potrafi być takim samym nałogiem, jak palenie papierosów czy zażywanie narkotyków.

Świat powoli zaczyna dzielić się na ludzi przesadnie chudych, którzy zapatrzeni są na top modelki w rozmiarze zero oraz ludzi otyłych, którzy nie potrafią żyć bez fast foodów i gazowanych napoi. Zarówno nadwaga, jak i niedowaga są niebezpieczne dla zdrowia i mogą zrujnować życie.

Problemy z odżywaniem zazwyczaj zaczynają się niewinne. Często początkowo tylko zajadamy stres czy pocieszamy się słodyczami, lecz z czasem cała codzienność zaczyna kręcić się wokół jedzenia i nadmierna konsumpcja staje się poważnym problemem zdrowotnym. Doświadczyła tego Amber Rachdi.

Amber ma 24 lata i pochodzi z Oregonu. Dziewczyna wpadła w spiralę jedzenia, kompletnie lekceważąc zasady zdrowego ożywiania i aktywność fizyczną. W efekcie ważyła 280 kilogramów i niemal całkowicie straciła możliwość poruszania się.

Czy Amber udało się wygrać z nadwagą czy przegrała walkę o zdrowie i po operacji żołądka znów przytyła? Koniecznie zajrzyjcie na kolejne strony. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : nolocreo.com

Reply