Wystarczył jeden kęs potrawy, by młoda dziewczyna umarła na 6 minut, od tego czasu jest całkowicie sparaliżowana

Kiedy Amy wyjechała do Budapesztu, nie sądziła, że jedna wizyta w restauracji odmieni jej życie w zupełności. Cieszyła się z wizyty w tym pięknym i pełnym zabytków mieście. Trzeciego dnia pobytu poszła zjeść obiad do restauracji i po jednym kęsie dostała wstrząsu anafilaktycznego. Jej alergia na orzechy okazała się na tyle silna, że dziewczyna umarła na 6 minut! Lekarzom udało się ją uratować, jednak jest zupełnie sparaliżowana.

Wystarczył jeden kęs potrawy, by młoda dziewczyna umarła na 6 minut, od tego czasu jest całkowicie sparaliżowana

Amy została przetransportowana do szpitala w USA,  wtedy zobaczyli ją rodzice i nie mogli uwierzyć, że to ich córka. Bali się, że nie przeżyje nawet tygodnia. Była podłączona do maszyn podtrzymujących życie. Na szczęście przeżyła, jednak jest ciało odmówiło posłuszeństwa. Amy rozumie wszystko, co słyszy, ale sama nie może wyartykułować słowa.

Wcześniej Amy byłą producentem programów telewizyjnych, kochała swoją pracę i życie. Jej rodzice prowadzą kampanię uświadamiającą samych alergików, ale też wszystkich właścicieli lokali gastronomicznych, że to nie są żarty i nawet śladowe alergenów mogą być zabójcze.

Wystarczył jeden kęs potrawy, by młoda dziewczyna umarła na 6 minut, od tego czasu jest całkowicie sparaliżowana Wystarczył jeden kęs potrawy, by młoda dziewczyna umarła na 6 minut, od tego czasu jest całkowicie sparaliżowana

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mirror.co.uk

Reply