Reakcja na odrzucenie bywa różna, ten facet po nieudanych oświadczynach… pobił dziewczynę!

Odtrącenie bywa bolesne, jednak są granice tego, jak można zareagować.

Zaręczyny są zazwyczaj bardzo ważne dla kobiety i mężczyzny. Ona jest szczęśliwa, że mężczyzna odważył się złożyć taką deklarację. Ten zaś stara się, by ten dzień był wspaniały i niezapomniany. Przygotowuje kwiaty i romantyczne miejsce, w którym mogą w ciszy porozmawiać, snuć plany na przyszłość. Bo każdy ma nadzieję, że oświadczyny zostaną przyjęte i wszyscy będą szczęśliwi.

Sposoby na oświadczyny są różne. Od dalekich wycieczek, przez wielkie niespodzianki, romantyczne kolacje po zwyczajne i sprawdzone uklęknięcie i powiedzenie, że się kogoś kocha. Jednak co robić, gdy wszystko pójdzie nie tak, jak planowano? Gdy partnerka, zamiast zareagować radością i zgodą odrzuca prośbę?

Andrei Pavel postanowił oświadczyć się swojej dziewczynie. 25-latek poszedł do pracy swojej dziewczyny i tam oświadczył się jej, z bukietem kwiatów wręczył pierścionek. Dziewczyna – Andrea Nagy nie przyjęła jego oświadczyn. Mężczyzna stracił panowanie nad sobą i uderzył kobietę, kiedy się przewróciła, zostawił ją bez pomocy, mimo że widział, że jej stan jest poważny.

Jak ustaliła policja, para była razem zaledwie trzy miesiące, ale Andrei już pokazał, że przemoc wobec kobiet jest mu nieobca. Okazało się, że Andrea chciała się z nim rozstać, a on, zamiast to zrozumieć przyszedł do niej z oświadczynami. Dziewczyna się go bała, bo był bardzo zazdrosny i zaborczy.

Andrei został skazany na 12 miesięcy nadzoru, terapię oraz 150 godzin darmowych prac społecznych.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mirror.co.uk

Reply